Фотокнига - відгук від Юлія Максименко


Фотокнига на подарунок шефу - найкраща ідея емоційного, фантастичного подарунка!

Фотокнига на подарунок шефу - найкраща ідея емоційного, фантастичного подарунка!

Фантастична команда Sofi!

Про саму книгу писати багато не буду: вона прекрасна, солідна, якісна, ніяких "але". Я хочу подякувати за підхід у роботі.

У вівторок я обдзвонила 4 схожі компанії з проханням зробити фотокнигу на пятницю. ніхто не брався, бо у одних клей сохне 7 днів, а у інших дизайнер оброблює фото тільки в дні натхнення і на молодий місяць... в Софі сказали "зробимо. залишайте заявку"

У віторок пізно ввечері надіслала фотографії. І замість типового "у нас не робочий час, ми зателефонуємо вам завтра, ваше замовлення дуже важливе для нас..." я отримала приємний діалог з менеджером про мої побажання, і людина робила макети вночі, бо розуміла, що треба на пятницю. Чорновий проект о 08:45 середи уже у мене на пошті і понеслось " ой, а давайте ще одну фотку добавимо, а отут посунемо, а отут ще напис і шрифт..." правки вносили пів дня. І навіть при такому сумбурному тз , при трьох різних завантаженнях додаткових фотографій, книга відправлена в друк. Середа 15:00 ... до пятниці ну точно не встигнуть - боялась я. Пообіцяли на 17:00, прислали о 14:00.

Ви - доказ того, що для українців не існує "не встигнемо" або "не вийде". Дуже дуже вам дякую, що ви такі. Хай ваші клієнти не роблять так, як я, але хай знають, що будь-яка задача буде зроблена, якщо довірена у ваші руки.

В Софі роблять з любов'ю - це відчувається. Бо я кажу "от перелік фраз, напишіть їх в рандомному порядку", а дизайнер не ставить рандомно, а підбирає, до якої фотографії, яка фраза більше підходить за змістом і попадає в саме сердечко!)

Дякую дякую дякую!!! Ми у захваті і від книги, і від вас :)

відгук про фотокнигу відправлено 07 жовтня 2022Читати відгуки про фотокниги інших клиєнтів


заказать фотокнигу премиум

Надішліть запит сьогодні

Ви отримаєте на e-mail персональне посилання для легкого завантаження фотографій